Teslimat ve İade

 
Siparişin Teslimat Süresi
 
          Bebeksekerleri.com sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği önplanda tutmakta ve sipariş alındığından itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolü yapılmaktadır.Bu nedenle, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için ilk olarak siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair emailin size gönderilmesi gerekmektedir.          
          
Havale    
 
           Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği zaman olarak belirlenmiştir.
 
Adres Bilgileri
 
           Siparişin hızla bir şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık bir şekilde yazınız.
 
 
İADE ŞARTLARI
 
Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:
 
- Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) gün içerisinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
 
- Ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir. 
 
- İade, orjinal ambalaj ile yapılmalıdır.
 
- Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma gibi durumlar tespit edildiği takdirde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmamakta ve 
 
bedeli iade edilmemektedir.
 
- İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.
 
- İş bu sözleşmeden doğabilecek tüm uyuşmazlıkların giderilmesinde İstanbul İli Merkez Mahkemeleri ve İcra daireleri yetkilidir.